MPGK-Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że od stycznia 2017r. odpady będ± odbierane według nowego harmonogramu

Prosimy bardzo o zapoznanie się z przekazanymi poniżej nowymi harmonogramami odbioru odpadów. Harmonogramy te zostan± dostarczone do Państwa w najbliższym czasie w formie papierowej.
W przypadku jakichkolwiek w±tpliwo¶ci lub niejasno¶ci prosimy o kontakt telefoniczny:
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Dyspozytorzy tel.: 17 8613031, 17 8613032
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8613036
TRANSFORMERS Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8634518

 

 


 

Jak odczytać dzień odbioru odpadów!

  1. W spisie alfabetycznym odnajdujemy interesuj±c± nas ulicę
  2. Wybieramy jej nazwę - poprzez najechanie kursorem na nazwę ulicy
  3. Klikaj±c w nazwę ulicy - otwiera się harmonogram wywozu dla wybranej ulicy
  4. Harmonogram dla danej ulicy może składać z kilku stron.

Pierwsza strona harmonogramu wywozu odpadów dla danej ulicy zawiera informację dla posesji, które s± najczę¶ciej obsługiwane. Pozostałe strony s± to wyj±tki. Należy przegl±dn±ć wszystkie harmonogramy dla danej ulicy. Jeżeli w harmonogramie nie ma wymienionego Państwa numeru domu obowi±zuje wtedy harmonogram ze strony pierwszej. W pozostałych przypadkach obowi±zuje harmonogram wywozu zgodnie ze stron± z numerem posesji.

Ulice oznaczone kolorem niebieskim obsługiwane s± przez firmę TRANSFORMERS

A || B || C || D || E || F || G || H || I || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || ¦ || T || U || W || Z || ¬ || Ż

 

Lista Ulic

17-Go Pułku Piechoty 3-Go Maja 8-Go Marca

A A. I Z.Chłapowskich A.Jagiellończyka Agatowa Agrestowa Akacjowa Al.Armii Krajowej Al.Niepodległo¶ci Al.Pod Kasztanami Al.Witosa Al.Żołnierzy I Armii Wp Alternatywy Ametystowa Anielska Anny Jagiellonki Anyżkowa Aroniowa Artylerzystów Arystokracka Asnyka Azaliowa

B B.Le¶miana B.¦miałego Baczyńskiego Bajeczna Bajkowa Baldachówka Balistyczna Bałtycka Bałuckiego Ba¶niowa Batalionów Chłopskich Batorego Bazyliowa Bednarska Bełzy Bernackiego Bernardyńska Beskidzka Betańskiego Betleja Białe Wzgórze Białogórska Biesiadna Bieszczadzka Bł.Karoliny Bławatkowa Błękitna Błękitne Wzgórze Bohaterów Bohaterów 10 Sud.Dyw.Piechoty Borowa Braci Aletańskich Bracka Broniewskiego Bruna Brylantowa Brzechwy Brzegowa Brzoskwiniowa Brzozowa Budowlanych Budziwojska Bukowa Bursztynowa Bystra

C Cegielniana Celownicza Chełmońskiego Ceramiczna Chłędowskiego Chłopickiego Chmielna Chmury Chocimska Chodkiewicza Chrzanowskiej Ciasna Cicha Ciche Wzgórze Cienista Cukiernicza Cynamonowa Cyprysowa Cyrkoniowa Cytadeli Warszawskiej Cytrynowa Czackiego Czajkowskiego Czecha Czere¶niowa Czerwcowa Czesława Niemena Czołgistów

Ć Ćwiklińskiej

D Daleka Daliowa D±browskiego D±brówki Dekerta Delikatna Dębicka Dębinowa Dębowa Diamentowa Długa Długosza Dobra Doliny Strugu Dolna Dołowa Dominikańska Drukarska Drzymały Dukielska Dunikowskiego Dwernickiego Dworska Dworzysko Dymnickiego Działowa

E Ekologiczna

F Fabryczna Familijna Fiołkowa Fircowskiego Forsycji Fredry Frezji Furtaka

G Gajowa Galicyjska Gałczyńskiego Gałęzowskiego Gen.J.Skrzyneckiego Gen.J.Zaj±ca Gen.Józefa Bema Gliwy Głęboka Gołębia Gombrowicza Gorlicka Go¶cinna Goździkowa Góra Grabowa Grabskiego Grafitowa Graniczna Grodzisko Gronowa Grudniowa Gruntowa Grunwaldzka Grzybowa Gumińskich

H H.Kulig Tchórzewskiej Hanasiewicza Herberta Herbowa Hetmańska Hoża Hr.A.Potockiego Hubala Husarska Hutników

I Ignacego Gajdka Imbirowa Irysowa Iwaszkiewicza Iwonicka

J J I R Niemaszków J.Góreckiego Jabłońskiego Jachowicza Jagiellońska Jagiełły Jagodowa Jaklińskiej Jałowcowa Jana III Sobieskiego Jana Pawła II Jana Robaka Janiowe Wzgórze Jaracza Jarowa Jarzębinowa Jasielska Jasińskiego Jaskółcza Jasna Jasnorzewskiej Jaspisowa Jastrzębia Ja¶minowa Jaworowa Jazowa Jesienna Jesionowa Jodłowa Jordanówka

K K.Karpa K.Odnowiciela Kaczeńcowa Kaktusowa Kaletnicza Kalinowa Kamieniarska Kamińskiego Kard.Karola Wojtyły Karkonoska Karmelicka Karpińskiego Kasprowicza Kaszubska Kępa Kiepury Klimatyczna Klonowa Klonowicza Kłosowa Kmicica Kochanowskiego Kolejowa Kolorowa Koło Kombatantów Konf.Barskich Konwalii Kopczyńskiego Kopernika Koralowa Korczaka Kossaków Kosynierów Ko¶cielna Ko¶ciuszki Kotuli Kowalska Kownackiej Kpt.E.Brydaka Kr.Augusta Kr.Bony Kr.Jadwigi Kr.Kazimierza Kr.Łokietka Kr.Marysieńki Krakowska Krakowska Od Nr 16 Krakusa Krawiecka Kresowa Kręta Krokusowa Kro¶nieńska Królewska Krótka Krucza Kruczkowskiego Krupówka Krzewowa Krzyżanowskiego Ks.A.Pasterczyka Ks.A.Podgórskiego Ks.D.Sulikowskiego Ks.Guzego Ks.J.Kobaka Ks.Jałowego Ks.Jana St±czka Ks.Kowalskiego Ks.R.Malinowskiego Ks.Skorupki Ksi±żęca Księżycowa Kujawska Kusocińskiego Kwarcowa Kwiatkowskiego Kwiatowa Kwietniowa

L Langiewicza Laskowa Laurowa Lawendowa Lazurowa Lecha Legionistów Legionów Lenartowicza Leszczynowa Leszczyńskiego Leszka Czarnego Le¶na Le¶ne Wzgórze Letnia Lewakowskiego Liliowa Limanowskiego Lipcowa Lipowa Litewska Lotników Lotosowa Lubelska Lubicz Lwowska

Ł Łabędzia Ładna Łagodna Łanowa Ługowa Łukasiewicza

M Macha Magazynowa Magiczna Magnacka Magnolii Magórska Majowa Makowa Makuszyńskiego Malarska Malinowa Malownicza Malwowa Marcina Filipa Marka Grechuty Marszałkowska Marusarzówny Marynarzy Masarska Matejki Matuszczaka Mazowiecka Mazurska Michałowskiego Mickiewicza Mieczykowa Miedziana Miejska Mielecka Mieszka I Miętowa Migdałowa Mikołajczyka Miła Miłocińska Miłosza Miodowa Młynarska Młyńska Mochnackiego Modra Modrzejewskiej Modrzewiowa Mokra Strona Morcinka Morelowa Morgowa

N Na Skały Na Stoku Na Wzgórzu Nadbrzeżna Nadziei Nagietkowa Nałkowskiej Naruszewicza Nasturcji Nazimka Nefrytowa Nepomucena Niedzielskiego Niedziochy Niepokonanych Niezapominajek Nizinna Nizańska Norwida Nowogrodzka Nowos±decka Nowowiejska

O O. I J. Pileckich Obr.Helu Obr.Poczty Gdańskiej Obszar Kolei Ofiar Katynia Ogińskiego Ogrodowa Okrzei Okulickiego Olbrachta Olchowa Olszewskiego Opłotki Orkana Orla Orl±t Lwowskich Orna Orzechowa Orzeszkowej Os. Bzianka Osmeckiego Ossolińskich Osterwy O¶wiatowa Owocowa

P Paderewskiego Panoramiczna Pańska Papieska Parkowa Partyzantów Pawia Pck Pelargonii Perłowa Piaskowa Piekarska Piękna Piętaka Pigwowa Piłsudskiego Pisarka Piwonii Pl.Kilińskiego Pl.Śreniawitów Pl.Św.Józefa Pl.Wolno¶ci Ple¶niarowicza Pobożnego Podgórska Podkarpacka Podlaska Podlesie Podle¶na Podmiejska Podpromie Podwisłocze Do Nr 21 Pogodna Pogodne Wzgórze Polna Polnych Kwiatów Połonińska Południowa Pomorska Poniatowskiego Por±bki Poselska Potokowa Pow.Listopadowych Pow.Styczniowych Pow.Śl±skich Pow.Warszawy Pow.Wielkopolskich Poziomkowa Poznańska Prometeusza Promykowa Prosta Prusa Prymasa 1000-Lecia Przeskok Przybosia Przyjazna Przyjemna Przylasek Przytulna Ptasia Pułaskiego Puszkina Przybyszowska

R Radosna Raginisa Rataja Reformacka Rejtana Reymonta Robotnicza Roderyka Alsa Rodzinna Rodziny K±kolów Rodziny Lutaków Rolnicza Ropczycka Rozległa Równa Różana Rubinowa Ruczajowa Rumiankowa Rymanowska Rynek Rzecha Rzemie¶lnicza

S S.Michlewskiej Sabały Sadowa Saletyńska Sanocka Sanocka Nr 1-26 Saperów Sasanki Saska S±siedzka Senatorska Sędziszowska Siemaszkowej Siemieńskiego Siemiradzkiego Sienkiewicza Sienna Sierpniowa Sikorskiego Skargi Skrajna Skromna Skubisza Słocińska Słodka Słonecznikowa Słoneczny Stok Słowackiego Słowiańska Słowicza Smosarskiej Sobótki Sokola Sokoła Solidarna Solskiego Sosnowa Sowia Sowińskiego Spacerowa Spichlerzowa Spokojna Sportowa Sportowców Spółdzielcza Srebrna Stadionowa Staffa Staromiejska Staroniwska Starowiejska Starzyńskiego Staszica Stawowa Stoczniowców Stogi Stojałowskiego Stokowa Stokrotek Stolarska Storczykowa Strażacka Stroma Struga Strumykowa Strzelców Strzelnicza Strzyżowska Strzyżowska (Nr. Nieparz.1-47 I 2-22 Parzyste) Studzianki Styki Sułkowskiego Sympatyczna Synów Pułku Syrokomli Szafirowa Szafranowa Szajerów Szara Szarotkowa Szarych Szeregów Szczera Szczę¶liwa Szczytowa Szeroka Szewska Szewska 6/B, 22, 32, 34 Szkolna Szlachecka Szmaragdowa Szopena Szpitalna Szumna Szymanowskiego

¦ ¦ciegiennego ¦lusarska ¦miałych ¦niadeckich ¦nieżna ¦w.Agnieszki ¦w.Antoniego ¦w.Faustyny ¦w.Floriana ¦w.Jana Z Dukli ¦w.Jakuba ¦w.Marcina ¦w.Michała Archanioła ¦w.Mikołaja ¦w.Rocha ¦w.Walentego ¦wiatowida ¦widrówka ¦więtojańska ¦więtokrzyska

T Tadeusza Nalepy Targowa Tarnopolska Tarnowska Tatrzańska Tetmajerów Tęczowa Tkacka Torfowa Towarnickiego Towarowa Traugutta Trembeckiego Truskawkowa Tulipanowa Turkusowa Tuwima Tyczyńska Tymiankowa

U Ujejskiego Ułanów Unii Lubelskiej Urocza Usługowa Ustronna Ustrzycka Ustrzycka 3/G, 25/B

W W.Marka W.Pola W.Stanio Wadowicka Wakacyjna Wandy Waniliowa Warneńczyka Warszawska Warzywna Wawelska W±sacza W±wozowa Wesoła Wetlińska Widnokręgowa Widok Wieczna Wielkopolska Wieniawskiego Wierzbowa Wiktora Winna Winogronowa Wiosenna Wio¶larska Wi¶niowa Wita Stwosza Witkacego Witolda Witwickiego Władysława Iv Wrze¶niowa Wrzosowa Wschodnia Wylotowa Wyspiańskiego Wytrwałych Wywrockiego Wyżynna

Z Za Strugiem Zabłocie Zaciszna Zagajnik Zagłoby Zajęcza Zak±tkowa Zakładowa Zakopiańska Załęska Zamenhofa Zapolskiej Zastruże Za¶cianek Zaułek Zawilcowa Zawiszy Czarnego Zbiorcza Zbocze Zbożowa Zbrojna Zbyszewskiego Zelwerowicza Zenitowa Zgodna Zielarska Zielna Zielona Zielone Wzgórze Ziemiańskiego Zimowa Zimowit Ziołowa Złocista Złota Złota 4, 5, 6, 6/A Zmienna Zofii Wallis Zwiadowców Zwierzyniecka Zwięczycka Zwolińskiego Zygmunta I Starego Zygmuntowska

¬ ¬ródlana

Ż Żelazna Żeromskiego Żniwna Żołnierzy Wrze¶nia Żółkiewskiego Żurawia Żurawinowa Żwirowa Żywiczna Żyzna

A || B || C || D || E || F || G || H || I || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || ¦ || T || U || W || Z || ¬ || Ż