MPGK-Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że harmonogram wywozu odpadów na styczeń i luty 2019r. zamieszczony jest poniżej

Prosimy bardzo o zapoznanie się z przekazanymi nowymi harmonogramami odbioru odpadów.
W przypadku jakichkolwiek w±tpliwo¶ci lub niejasno¶ci prosimy o kontakt telefoniczny:
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Dyspozytorzy tel.: 17 8613031, 17 8613032
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8613036
FBSERWIS Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8634518

 


 

Jak odczytać dzień odbioru odpadów!

  1. W spisie alfabetycznym odnajdujemy interesuj±c± nas ulicę
  2. Wybieramy jej nazwę - poprzez najechanie kursorem na nazwę ulicy
  3. Klikaj±c w nazwę ulicy - otwiera się harmonogram wywozu dla wybranej ulicy

Ulice obsługiwane przez firmę FBSERWIS nie s± zawarte w tym spisie. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy FBSERWIS lub sprawdzeniem harmonogramów na stornie FBSERWIS

A || B || C || D || F || G || H || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || ¦ || T || U || W || Z || Ż

 

Lista Ulic

3-Go Maja 8-Go Marca

A Al.Niepodległo¶ci Al.Wyzwolenia Architektów Asnyka

B B.Chrobrego Baczyńskiego Baldachówka Baligrodzka Batorego Bernackiego Bernardyńska Biecka Bieszczadzka Boh.Westerplatte Bohaterów Bożnicza Broniewskiego Brzozowska Bulwarowa

C Cegielniana Chodkiewicza Chrzanowskiej Cicha Czackiego Czecha

Ć Ćwiklińskiej

D D±browskiego D±brówki Dekerta Długosza Dominikańska Dukielska Dunikowskiego

F Fircowskiego Fredry

G Gałęzowskiego Gen.St.Maczka Grabskiego Graniczna Grodzisko Gromskiego Grottgera Grunwaldzka

H Hanasiewicza Hetmańska Hoffmanowej Hr.A.Potockiego Husarska

I Iwonicka

J Jabłońskiego Jagiellońska Jana III Sobieskiego Jana Pawła II Jazowa Joselewicza

K K.Karpa Kaczeńcowa Kard.Karola Wojtyły Klonowa Kochanowskiego Kolbego Kolejowa Kolorowa Konarskiego Konopnickiej Kopernika Korczaka Korczyńska Kosynierów Ko¶cielna Ko¶ciuszki Kotuli Kpt.E.Brydaka Kr.Augusta Kr.Kazimierza Krajobrazowa Krakowska 8,10,12,14 Krakusa Kraszewskiego Kreczmera Kro¶nieńska Krynicka Krzywoustego Krzyżanowskiego Ks.D.Sulikowskiego Ks.Jałowego Ks.Sondeja (Doj.Staroniwa) Kujawska Kurpiowska Kwiatkowskiego

L Langiewicza Legionów Lenartowicza Leska Leszczyńskiego Leszka Czarnego Lewakowskiego Lisa Kuli Litewska Lubelska Lwowska

Ł Ł±czna

M Makuszyńskiego Malczewskiego Małopolska Marcina Filipa Marszałkowska Marusarzówny Matejki Matuszczaka Mazurska Mickiewicza Mikołajczyka Miła Miłocińska Mochnackiego

N Naruszewicza Nazimka Niecia Nowos±decka Nowowiejska

O Obr.Poczty Gdańskiej Odrzykońska Ofiar Katynia Okrzei Okulickiego Olbrachta Orzeszkowej Osmeckiego

P Paderewskiego Panoramiczna Pck Piastów Pigonia Piłsudskiego Pl.Kilińskiego Pl.Ofiar Getta Pl.Śreniawitów Pl.Wolno¶ci Plenerowa Ple¶niarowicza Podchor±żych Podgórska Podhalańska Podkarpacka Podmiejska Podpromie Podwisłocze 33, 35 Polna Poniatowskiego Pow.Listopadowych Pow.Warszawy Prof. L. Chmaja Prymasa 1000-Lecia Przesmyk Pułaskiego

R Raginisa Rataja Reformacka Rejtana 1A,1D,1H,1I,14A i B,37,39,41,43,45 Roderyka Alsa Różana Rycerska Rymanowska

S Siemieńskiego Siemiradzkiego Sienkiewicza Sienna Sikorskiego Skargi Sklodowskiej Sloneczna Slowackiego Sokola Solarza Solidarno¶ci Solińska Spiechowicza Sportowa Spytka Ligęzy Starzyńskiego Staszica Stojałowskiego Strażacka Strzelnicza Strzyżowska Sympatyczna Szarych Szeregów Szkolna Szopena Szpitalna Szwoleżerów

¦ ¦lusarczyka ¦niadeckich ¦w.Jana Z Dukli ¦w.Kingi ¦w.Michała Archanioła ¦w.Mikołaja ¦w.Rocha

T Targowa Towarnickiego Twardowskiego

U Unii Lubelskiej

W W.Pola Warszawska Widokowa Wieniawskiego Wierzynka Wita Stwosza Witkacego Wspólna Wyspiańskiego

Z Zabłocie Zaciszna Zagłoby Zakładowa Załęska Zamknięta Zamkowa Zawiszy Czarnego Zbyszewskiego Zelwerowicza Zwięczycka Zygmuntowska

Ż Żeromskiego Żmigrodzka Żwirki I Wigury

A || B || C || D || F || G || H || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || ¦ || T || U || W || Z || Ż