MPGK-Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że harmonogram wywozu odpadów na maj - grudzien 2019r. zamieszczony jest poniżej

Prosimy bardzo o zapoznanie się z przekazanymi nowymi harmonogramami odbioru odpadów.
W przypadku jakichkolwiek w±tpliwo¶ci lub niejasno¶ci prosimy o kontakt telefoniczny:
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Dyspozytorzy tel.: 17 8613031, 17 8613032
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8613036
FBSERWIS Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8634518

 


 

Jak odczytać dzień odbioru odpadów!

  1. W spisie alfabetycznym odnajdujemy interesuj±c± nas ulicę
  2. Wybieramy jej nazwę - poprzez najechanie kursorem na nazwę ulicy
  3. Klikaj±c w nazwę ulicy - otwiera się harmonogram wywozu dla wybranej ulicy
  4. Harmonogram dla danej ulicy może składać z kilku stron.

Pierwsza strona harmonogramu wywozu odpadów dla danej ulicy zawiera informację dla posesji, które s± najczę¶ciej obsługiwane. Pozostałe strony s± to wyj±tki. Należy przegl±dn±ć wszystkie harmonogramy dla danej ulicy. Jeżeli w harmonogramie nie ma wymienionego Państwa numeru obowi±zuje wtedy harmonogram ze strony pierwszej. W pozostałych przypadkach obowi±zuje harmonogram wywozu zgodnie ze stron± z numerem posesji.

Ulice obsługiwane przez firmę FBSERWIS nie sę zawarte w tym spisie. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy FBSERWIS lub sprawdzeniem harmonogramów na stronie FBSERWIS
Przekierownie do strony FBSERWIS

A || B || C || D || E || F || G || H || I || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || ¦ || T || U || W || Z || Ż

 

Lista Ulic

17-Go Pułku Piechoty 3-Go Maja 8-Go Marca 9 Dywizji Piechoty

A A. I Z.Chłapowskich Akacjowa Akademicka Al.Armii Krajowej Al.Niepodległo¶ci Al.Pod Kasztanami Al.Witosa Al.Wyzwolenia Al.Żołnierzy I Armii Wp Alternatywy Ametystowa Anny Jagiellonki Anyżkowa Architektów Asnyka

B B.Chrobrego B.Żeleńskiego Baczyńskiego Bajeczna Baldachówka Bałtycka Bardowskiego Batalionów Chłopskich Batorego Bażantowa Bernardyńska Beskidzka Betleja Białogórska Biesiadna Bieszczadzka Bł.Karoliny Boh.Westerplatte Bohaterów Borowa Bożnicza Broniewskiego Budziwojska Bulwarowa Bursztynowa

C Cegielniana Chełmońskiego Chłopickiego Chocimska Chodkiewicza Chrzanowskiej Ciasna Cicha Cienista Cieplińskiego Ciepłownicza Cytadeli Warszawskiej Czackiego Czajkowskiego Czecha Czołgistów

D D±browskiego D±brówki Dekerta Delikatna Dębowa Diamentowa Długosza Dołowa Dominikańska Dukielska Dunikowskiego Dymnickiego

E E.Plater Energetyczna

F Fabryczna Fircowskiego Fredry

G Gałęzowskiego Gen.St.Maczka Geodetów Głowackiego Gołębia Go¶cinna Goździkowa Grabskiego Graniczna Grodzisko Gromskiego Grottgera Grudniowa Grunwaldzka

H Hanasiewicza Handlowa Herbowa Hetmańska Hoffmanowej Hoża Hr.A.Potockiego Hr.Tarnowskiej Hutników

I Ignacego Gajdka Instalatorów Iwonicka

J Jabłońskiego Jachowicza Jagiellońska Jałowcowa Jana III Sobieskiego Jana Pawła II Jana Robaka Jarowa Jasińskiego Jaskółcza Jasna Jastrzębia Jazowa Joselewicza

K K.Karpa Kaczeńcowa Kaktusowa Kamińskiego Kard.Karola Wojtyły Kasprowicza Kiepury Klonowa Kochanowskiego Kolbego Kolejowa Kolorowa Kombatantów Konarskiego Konf.Barskich Konopnickiej Kopczyńskiego Kopernika Kopisto Ko¶cielna Kościuszki Kotuli Kpt.E.Brydaka Kr.Augusta Kr.Kazimierza Krajobrazowa Krakowska Kraszewskiego Kreczmera Kręta Krokusowa Kro¶nieńska Królewska Krótka Krynicka Krzywoustego Krzyżanowskiego Ks.A.Pasterczyka Ks.Guzego Ks.J.Stafieja Ks.Jałowego Ks.Jana St±czka Ks.Kowalskiego Ks.Sondeja (Doj.Staroniwa) Kujawska Kurpiowska Kustronia Kwiatkowskiego Kwietniowa

L Langiewicza Laurowa Lawendowa Legionów Lenartowicza Leska Leszczyńskiego Leszka Czarnego Le¶na Letnia Lewakowskiego Lisa Kuli Litewska Lubelska Lwowska

Ł Łabędzia Ładna Łagodna Ł±czna Łowiecka Łukasiewicza

M Magazynowa Magnolii Makuszyńskiego Malczewskiego Małopolska Marszałkowska Marusarzówny Matejki Matuszczaka Mazowiecka Mazurska Mickiewicza Miedziana Miejska Mieszka I Migdałowa Mikołajczyka Miła Miłocińska Miodowa Mochnackiego Mokra Strona Moniuszki Morelowa Morgowa My¶liwska

N Nad Przyrw± Naruszewicza Nazimka Niedzielskiego Niemierskiego Nizinna Nowos±decka Nowowiejska

O Obr.Poczty Gdańskiej Obszar Kolei Odrzykońska Ofiar Katynia Okrzei Okulickiego Olbrachta Olchowa Olszewskiego Orzechowa Orzeszkowej Osmeckiego

P Paderewskiego Panoramiczna Partyzantów Piastów Piękna Pigonia Piłsudskiego Pl.Dworcowy Pl.Farny Pl.Kilińskiego Pl.Ofiar Getta Pl.¦reniawitów Pl.Wolności Ple¶niarowicza Pobożnego Podchor±żych Podgórska Podkarpacka Podle¶na Podmiejska Podpromie Podwisłocze Polna Połonińska Południowa Poniatowskiego Por±bki Poselska Pow.Listopadowych Pow.Styczniowych Pow.¦l±skich Pow.Warszawy Pow.Wielkopolskich Poznańska Prof. L. Chmaja Prometeusza Promykowa Prusa Prymasa 1000-Lecia Przemysłowa Przesmyk Przy Torze Przyjemna Ptasia Pułaskiego Puszkina

R Raginisa Rataja Reformacka Reja Rejtana Reymonta Robotnicza Roderyka Alsa Rodzinna Rubinowa Ruczajowa Rudnickiego Rycerska Rymanowska Rynek Rzecha

S Sadowa Sanocka Sasanki Saska Sędziszowska Siemaszkowej Siemieńskiego Siemiradzkiego Sienkiewicza Sienna Sikorskiego Skargi Skłodowskiej Skrajna Skubisza Słocińska Słodka Słoneczna Słowackiego Sokoła Solarza Spacerowa Spichlerzowa Spiechowicza Sportowa Spółdzielcza Spytka Ligęzy Srebrna Staromiejska Starzyńskiego Staszica Stojałowskiego Storczykowa Strażacka Stroma Strumykowa Strzelnicza Strzyżowska Studzianki Styki Sucharskiego Syrokomli Szafranowa Szajerów Szarotkowa Szarych Szeregów Szkolna Szmaragdowa Szopena Szpitalna

¦ ¦lusarczyka ¦niadeckich ¦w.Huberta ¦w.Kingi ¦w.Michała Archanioła ¦w.Mikołaja ¦w.Rocha ¦więtojańska ¦więtokrzyska

T Tadeusza Nalepy Targowa Torowa Towarnickiego Towarowa Trembeckiego Twardowskiego

U Ujejskiego Ułanów Unii Lubelskiej Urocza Ustrzycka

W W.Pola W.Stanio Waniliowa Warneńczyka Warszawska Warzywna W±sacza Wetlińska Widokowa Wieniawskiego Wierzbowa Wiktora Wiosenna Wio¶larska Wi¶niowa Wita Stwosza Witkacego Witolda Wołyńska Wrzosowa Wschodnia Wspólna Wyspiańskiego Wyżynna

Z Zaciszna Zagłoby Zak±tkowa Zakładowa Załęska Zamenhofa Zamknięta Zamkowa Zapolskiej Zawilcowa Zawiszy Czarnego Zbyszewskiego Zelwerowicza Zenitowa Zielona Zimowit Zmienna Zwierzyniecka Zwięczycka Zygmunta I Starego Zygmuntowska

Ż Żeglarska Żeromskiego Żołnierzy Wrze¶nia Żółkiewskiego Żwirki i Wigury Żywiczna

A || B || C || D || E || F || G || H || I || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || ¦ || T || U || W || Z || Ż