MPGK-Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że harmonogram wywozu odpadów na maj - grudzień 2019r. zamieszczony jest poniżej

Prosimy bardzo o zapoznanie się z przekazanymi nowymi harmonogramami odbioru odpadów.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Dyspozytorzy tel.: 17 8613031, 17 8613032
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8613036
FBSERWIS Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8634518

 


 

Jak odczytać dzień odbioru odpadów!

  1. W spisie alfabetycznym odnajdujemy interesujących nas ulicę
  2. Wybieramy jej nazwę - poprzez najechanie kursorem na nazwę ulicy
  3. Klikając w nazwę ulicy - otwiera się harmonogram wywozu dla wybranej ulicy

Ulice obsługiwane przez firmę FBSERWIS nie sę zawarte w tym spisie. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy FBSERWIS lub sprawdzeniem harmonogramów na stronie FBSERWIS
Przekierownie do strony FBSERWIS

A || B || C || D || E || F || G || H || I || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || Ś || T || U || W || Z || Ź || Ż

 

Lista Ulic

17-Go Pułku Piechoty 3-Go Maja 8-Go Marca

A A. i Z.Chłapowskich A.Jagiellończyka Agatowa Akacjowa Al.Armii Krajowej Al.Niepodległości Al.Pod Kasztanami Al.Witosa Al.Żołnierzy I Armii Wp Alternatywy Ametystowa Anielska Anny Jagiellonki Anyżkowa Aroniowa Artylerzystów Asnyka Azaliowa

B B.Leśmiana B.Śmiałego Baczyńskiego Bajeczna Bajkowa Baldachówka Bałtycka Bałuckiego Baśniowa Batalionów Chłopskich Batorego Bazyliowa Bażantowa Bełzy Bernackiego Bernardyńska Beskidzka Betańskiego Betleja Białe Wzgórze Białogórska Biesiadna Bieszczadzka Bł.Karoliny Bławatkowa Błękitna Bohaterów Borowa Bożnicza Braci Aletańskich Broniewskiego Brylantowa Brzechwy Brzegowa Brzozowa Budowlanych Budziwojska Bukowa Bursztynowa Bystra

C Cegielniana Chełmońskiego Chłędowskiego Chłopickiego Chmielna Chocimska Chodkiewicza Chrzanowskiej Ciasna Cicha Cienista Cynamonowa Cyrkoniowa Cytadeli Warszawskiej Cytrynowa Czackiego Czajkowskiego Czecha Czereśniowa Czerwcowa Czesława Niemena Czołgistów

Ć Ćwiklińskiej

D Daleka Daliowa Dąbrowskiego Dąbrówki Dekerta Delikatna Dębinowa Dębowa Diamentowa Długa Długosza Dobra Doliny Strugu Dolna Dołowa Dominikańska Drzymały Dukielska Dunikowskiego Dwernickiego Dworska Dymnickiego

E Ekologiczna

F Fabryczna Familijna Fiołkowa Fircowskiego Forsycji Fredry Frezji

G Gajowa Gałczyńskiego Gałęzowskiego Gen.J.Skrzyneckiego Gen.J.Zająca Gen.Józefa Bema Gliwy Głęboka Gołębia Gombrowicza Gościnna Goździkowa Góra Grabowa Grabskiego Grafitowa Graniczna Grodzisko Grudniowa Gruntowa Grunwaldzka Grzybowa Gumińskich

H H.Kulig Tchórzewskiej Hanasiewicza Herberta Herbowa Hetmańska Hoffmanowej Hoża Hr.A.Potockiego Hubala Husarska Hutników

I Ignacego Gajdka Imbirowa Irysowa Iwaszkiewicza Iwonicka

J J i R Niemaszków J.Góreckiego Jabłońskiego Jachowicza Jagiellońska Jagiełły Jaklińskiej Jałowcowa Jana III Sobieskiego Jana Pawła II Jana Robaka Jaracza Jarowa Jarzębinowa Jasińskiego Jaskółcza Jasna Jasnorzewskiej Jaspisowa Jastrzębia Jaśminowa Jaworowa Jazowa Jesienna Jesionowa Jodłowa

K K.Karpa K.Odnowiciela Kaczeńcowa Kaktusowa Kamińskiego Kard.Karola Wojtyły Karkonoska Karmelicka Karpińskiego Kasprowicza Kaszubska Kępa Kiepury Klimatyczna Klonowa Klonowicza Kłosowa Kmicica Kochanowskiego Kolejowa Kolorowa Koło Kombatantów Konf.Barskich Konwalii Kopczyńskiego Kopernika Kossaków Kosynierów Kościelna Kościuszki Kotuli Kownackiej Kpt.E.Brydaka Kr.Augusta Kr.Bony Kr.Jadwigi Kr.Kazimierza Kr.Łokietka Kr.Marysieńki Krajobrazowa Krakowska 5, 7, 7B, 9, 9/A, 11, 11A Krakusa Kraszewskiego Krogulskiego Krokusowa Krośnieńska Królewska Krótka Krucza Krzewowa Krzyżanowskiego Ks.A.Pasterczyka Ks.A.Podgórskiego Ks.D.Sulikowskiego Ks.Guzego Ks.J.Kobaka Ks.Jałowego Ks.Jana Stączka Ks.Kowalskiego Ks.R.Malinowskiego Ks.Skorupki Książęca Księżycowa Kujawska Kusocińskiego Kwarcowa Kwiatkowskiego Kwiatowa Kwietniowa

L Langiewicza Laskowa Laurowa Lawendowa Lazurowa Lecha Legionistów Legionów Lenartowicza Leszczyńskiego Leszka Czarnego Leśna Letnia Lewakowskiego Liliowa Limanowskiego Lipcowa Lipowa Litewska Lotników Lotosowa Lubelska Lubicz Lwowska

Ł Łabędzia Ładna Łagodna Łowiecka Łukasiewicza

M Macha Magiczna Magnolii Majowa Makuszyńskiego Malownicza Malwowa Marcina Filipa Marka Czarnoty Marka Grechuty Marusarzówny Marynarzy Matejki Matuszczaka Mazowiecka Mazurska Michałowskiego Mickiewicza Mieczykowa Miedziana Miejska Mieszka I Miętowa Migdałowa Mikołajczyka Miła Miłocińska Miłosza Miodowa Młynarska Młyńska Mochnackiego Modra Modrzejewskiej Modrzewiowa Mokra Strona Morawskiego Szczęsnego Morcinka Morelowa Morgowa Myśliwska

N Na Jaworzu Na Skały Na Stoku Na Wzgórzu Nadbrzeżna Nadziei Nagietkowa Nałkowskiej Naruszewicza Nasturcji Nazimka Nefrytowa Niedzielskiego Niedziochy Niemierskiego Niepokonanych Niezapominajek Nizinna Norwida Nowogrodzka Nowosądecka Nowowiejska

O O. i J. Pileckich Obr.Helu Obr.Poczty Gdańskiej Obszar Kolei Ofiar Katynia Ogińskiego Ogrodowa Okrzei Okulickiego Olbrachta Olchowa Olszewskiego Opłotki Orkana Orla Orna Orzechowa Orzeszkowej Osmeckiego Ossolińskich Osterwy Owocowa

P Paderewskiego Panoramiczna Papieska Partyzantów Pawia Pck Pelargonii Perłowa Piaskowa Piękna Piętaka Piłsudskiego Piwonii Pl.Kilińskiego Pl.Św.Józefa Pl.Wolności Pleśniarowicza Pobożnego Podgórska Podkarpacka Podlaska Podlesie Podleśna Podmiejska Podpromie Pogodna Pogodne Wzgórze Polna Polnych Kwiatów Połonińska Południowa Pomorska Poniatowskiego Porąbki Poselska Pow.Listopadowych Pow.Styczniowych Pow.Śląskich Pow.Warszawy Pow.Wielkopolskich Poziomkowa Poznańska Prometeusza Promykowa Prosta Prusa Prymasa 1000-Lecia Przeskok Przybosia Przyjazna Przyjemna Przylasek Przytulna Ptasia Pułaskiego Puszkina

R Radosna Raginisa Rataja Reformacka Rejtana Reymonta Robotnicza Roderyka Alsa Rodzinna Rodziny Kąkolów Rodziny Lutaków Rozległa Równa Różana Rubinowa Ruczajowa Rumiankowa Rymanowska Rzecha

S S.Michlewskiej Sabały Sadowa Saletyńska Sanocka 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 36, 38A, 38B, 38C, 38D, 42, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62 Saperów Sasanki Saska Sąsiedzka Senatorska Sędziszowska Siemaszkowej Siemieńskiego Siemiradzkiego Sienkiewicza Sienna Sierpniowa Sikorskiego Skargi Skrajna Skromna Skubisza Słocińska Słodka Słonecznikowa Słowiańska Słowicza Smosarskiej Sobótki Sokola Sokoła Solidarna Solskiego Sosnowa Sowia Sowińskiego Spacerowa Spichlerzowa Spokojna Sportowa Sportowców Spółdzielcza Srebrna Staffa Staromiejska Starowiejska Starzyńskiego Staszica Stawowa Stoczniowców Stogi Stojałowskiego Stokowa Stokrotek Storczykowa Strażacka Stroma Struga Strumykowa Strzelców Strzelnicza Strzyżowska 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 49, 51, 53/1, 53/2, 55, 61/2, 61/3, 61/4, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5 (poniedziałek), 48, 77, 79, 81, 81A, 83, 85, 87A, 91, 91A, 93, 95, 97 (środa) Studzianki Styki Sułkowskiego Sympatyczna Synów Pułku Syrokomli Szafirowa Szafranowa Szajerów Szara Szarotkowa Szarych Szeregów Szczera Szczęśliwa Szczytowa Szeroka Szewska 32, 34 (piątek), 6/B, 22 (środa) Szkolna Szmaragdowa Szopena Szpitalna Szumna Szymanowskiego

Ś Ściegiennego Śmiałych Śniadeckich Śnieżna Św.Agnieszki Św.Antoniego Św.Faustyny Św.Floriana Św.Huberta Św.Jana Z Dukli Św.Marcina Św.Michała Archanioła Św.Mikołaja Św.Rocha Światowida Świętojańska Świętokrzyska

T Tadeusza Nalepy Targowa Tarnopolska Tatrzańska Tetmajerów Tęczowa Torfowa Towarowa Traugutta Trembeckiego Tulipanowa Turkusowa Tuwima Tyczyńska Tymiankowa

U Ujejskiego Ułanów Unii Lubelskiej Urocza Ustronna Ustrzycka 25/A, 25/B, 31/B, 31/C

W W.Pola W.Stanio Wakacyjna Wandy Waniliowa Warneńczyka Warszawska Warzywna Wawelska Wąsacza Wąwozowa Wesoła Wetlińska Widnokręgowa Widok Wieczna Wielkopolska Wieniawskiego Wierzbowa Wiktora Winna Wiosenna Wioślarska Wiśniowa Wita Stwosza Witkacego Witolda Witwickiego Władysława IV Wrześniowa Wrzosowa Wschodnia Wylotowa Wyspiańskiego Wytrwałych Wyżynna

Z Za Strugiem Zabłocie Zaciszna Zagajnik Zagłoby Zakątkowa Zakładowa Załęska Zamenhofa Zapolskiej Zastruże Zaścianek Zaułek Zawilcowa Zawiszy Czarnego Zbiorcza Zbocze Zbożowa Zbrojna Zbyszewskiego Zelwerowicza Zenitowa Zgodna Zielna Zielona Ziemiańskiego Zimowa Zimowit Ziołowa Złota Zmienna Zofii Wallis Zwiadowców Zwierzyniecka Zwięczycka Zwolińskiego Zygmunta I Starego Zygmuntowska

Ź Źródlana

Ż Żeromskiego Żniwna Żołnierzy Września Żółkiewskiego Żurawia Żwirowa Żywiczna Żyzna

A || B || C || D || E || F || G || H || I || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || Ś || T || U || W || Z || Ź || Ż