MPGK-Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że harmonogram wywozu odpadów na maj - grudzien 2019r. zamieszczony jest poniżej

Prosimy bardzo o zapoznanie się z przekazanymi nowymi harmonogramami odbioru odpadów.
W przypadku jakichkolwiek w±tpliwo¶ci lub niejasno¶ci prosimy o kontakt telefoniczny:
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Dyspozytorzy tel.: 17 8613031, 17 8613032
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8613036
FBSERWIS Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8634518

 


 

Jak odczytać dzień odbioru odpadów!

  1. W spisie alfabetycznym odnajdujemy interesuj±c± nas ulicę
  2. Wybieramy jej nazwę - poprzez najechanie kursorem na nazwę ulicy
  3. Klikaj±c w nazwę ulicy - otwiera się harmonogram wywozu dla wybranej ulicy

Ulice obsługiwane przez firmę FBSERWIS nie s± zawarte w tym spisie. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy FBSERWIS lub sprawdzeniem harmonogramów na stronie FBSERWIS
Przekierownie do strony FBSERWIS

A || B || C || D || F || G || H || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || ¦ || T || U || W || Z || Ż

 

Lista Ulic

3-Go Maja 8-Go Marca

A Al.Niepodległo¶ci Al.Wyzwolenia Architektów Asnyka

B B.Chrobrego Baczyńskiego Baldachówka Baligrodzka Batorego Bernackiego Bernardyńska Biecka Bieszczadzka Boh.Westerplatte Bohaterów Bożnicza Broniewskiego Brzozowska Bulwarowa

C Cegielniana Chodkiewicza Chrzanowskiej Cicha Czackiego Czecha

Ć Ćwiklińskiej

D D±browskiego D±brówki Dekerta Dębowa Długosza Dominikańska Dukielska Dunikowskiego Dynowska

F Fircowskiego Fredry

G Gałęzowskiego Gen.St.Maczka Grabskiego Graniczna Grodzisko Gromskiego Grottgera Grunwaldzka

H Hanasiewicza Hetmańska Hoffmanowej Hr.A.Potockiego Husarska

I Iwonicka

J Jabłońskiego Jagiellońska Jana III Sobieskiego Jana Pawła II Jazowa Joselewicza

K K.Karpa Kaczeńcowa Kard.Karola Wojtyły Klonowa Kochanowskiego Kolbego Kolejowa Kolorowa Konarskiego Konopnickiej Kopernika Korczaka Korczyńska Kosynierów Ko¶cielna Ko¶ciuszki Kotuli Kpt.E.Brydaka Kr.Augusta Kr.Kazimierza Krajobrazowa Krakowska 1,3/A,5/A,7/A,8,10,12,14 Krakusa Kraszewskiego Kreczmera Krogulskiego Krośnieńska Krynicka Krzywoustego Krzyżanowskiego Ks.D.Sulikowskiego Ks.Jałowego Ks.Sondeja (Doj.Staroniwa) Kujawska Kurpiowska Kwiatkowskiego

L Langiewicza Legionów Lenartowicza Leska Leszczyńskiego Leszka Czarnego Lewakowskiego Lisa Kuli Litewska Lubelska Lwowska

Ł Ł±czna

M Makuszyńskiego Malczewskiego Małopolska Marcina Filipa Marszałkowska Marusarzówny Matejki Matuszczaka Mazurska Mickiewicza Mikołajczyka Miła Miłocińska Mochnackiego Morgowa

N Naruszewicza Nazimka Niecia Nowos±decka Nowowiejska

O Obr.Poczty Gdańskiej Odrzykońska Ofiar Katynia Okrzei Okulickiego Olbrachta Orzeszkowej Osmeckiego

P Paderewskiego Panoramiczna Pck Piastów Pigonia Piłsudskiego Pl.Kilińskiego Pl.Ofiar Getta Pl.¦reniawitów Pl.Wolno¶ci Plenerowa Ple¶niarowicza Podchorążych Podgórska Podhalańska Podkarpacka Podmiejska Podpromie Podwisłocze Polna Poniatowskiego Pow.Listopadowych Pow.Warszawy Prof. L. Chmaja Prymasa 1000-Lecia Przesmyk Pułaskiego

R Raginisa Rataja Reformacka Rejtana 1A,1D,1H,1I,14,14A i B,35,37,39,41,43,45 Roderyka Alsa Różana Rycerska Rymanowska

S Siemieńskiego Siemiradzkiego Sienkiewicza Sienna Sikorskiego Skargi Skłodowskiej Słoneczna Słowackiego Sokoła Solarza Solidarności Solińska Spiechowicza Sportowa Spytka Ligęzy Starzyńskiego Staszica Stojałowskiego Strażacka Strzelnicza Strzyżowska Sympatyczna Szarych Szeregów Szkolna Szopena Szpitalna Szwoleżerów

¦ ¦lusarczyka ¦niadeckich ¦w.Jana Z Dukli ¦w.Kingi ¦w.Michała Archanioła ¦w.Mikołaja ¦w.Rocha

T Targowa Towarnickiego Twardowskiego

U Unii Lubelskiej Urocza

W W.Pola Warszawska Widokowa Wieniawskiego Wierzynka Wita Stwosza Witkacego Wspólna Wyspiańskiego

Z Zabłocie Zaciszna Zagłoby Zakładowa Załęska Zamknięta Zamkowa Zawiszy Czarnego Zbyszewskiego Zelwerowicza Zwięczycka Zygmuntowska

Ż Żeromskiego Żmigrodzka Żwirki I Wigury

A || B || C || D || F || G || H || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || ¦ || T || U || W || Z || Ż