MPGK-Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że harmonogram wywozu odpadów od sierpnia 2020r. dla firm, które zawarły indywidualne umowy zamieszczony jest poniżej

Prosimy bardzo o zapoznanie się z przekazanymi nowymi harmonogramami odbioru odpadów.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Dyspozytorzy tel.: 17 8613031, 17 8613032
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8613036

 


 

Jak odczytać dzień odbioru odpadów!

  1. W spisie alfabetycznym odnajdujemy interesującą nas ulicę
  2. Wybieramy jej nazwę - poprzez najechanie kursorem na nazwę ulicy
  3. Klikając w nazwę ulicy - otwiera się harmonogram wywozu dla wybranej ulicy
  4. Harmonogram dla danej ulicy może składać z kilku stron.

Pierwsza strona harmonogramu wywozu odpadów dla danej ulicy zawiera informację dla posesji, które są najczęściej obsługiwane. Pozostałe strony są to wyjątki. Należy przeglądnąć wszystkie harmonogramy dla danej ulicy. Jeżeli w harmonogramie nie ma wymienionego Państwa numeru obowiązuje wtedy harmonogram ze strony pierwszej. W pozostałych przypadkach obowiązuje harmonogram wywozu zgodnie ze stroną z numerem posesji.

A || B || C || D || E || F || G || H || I || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || Ś || T || U || W || Z || Ż

 

Lista Ulic

17-Go Pułku Piechoty 3-Go Maja 8-Go Marca 9 Dywizji Piechoty

A A. i Z.Chłapowskich Akacjowa Akademicka Al.Armii Krajowej Al.Niepodległości Al.Pod Kasztanami Al.Witosa Al.Wyzwolenia Al.Żołnierzy I Armii Wp Alternatywy Architektów Asnyka

B B.Chrobrego B.Żeleńskiego Baczyńskiego Bajeczna Bałtycka Bardowskiego Batalionów Chłopskich Batorego Bażantowa Bernardyńska Beskidzka Białogórska Biesiadna Bieszczadzka Bł.Karoliny Bohaterów Borowa Broniewskiego Budziwojska Bulwarowa

C Chełmońskiego Chłopickiego Chmury Chocimska Chodkiewicza Chrzanowskiej Ciasna Cicha Cienista Cieplińskiego Ciepłownicza Cytadeli Warszawskiej Czajkowskiego Czecha Czołgistów

D Dąbrowskiego Dąbrówki Dekerta Dębicka Dołowa Dominikańska Dukielska Dunikowskiego Dworaka Dymnickiego

E E.Plater Energetyczna

F Fabryczna Fredry

G Gałęzowskiego Gen.St.Maczka Geodetów Głowackiego Gołębia Gościnna Goździkowa Grabskiego Graniczna Grottgera Grunwaldzka

H Hanasiewicza Handlowa Herbowa Hetmańska Hoffmanowej Hr.A.Potockiego Hr.Tarnowskiej Hutników

I Instalatorów Iwonicka

J Jabłońskiego Jachowicza Jagiellońska Jagiełły Jana III Sobieskiego Jana Pawła II Jana Robaka Jarowa Jaspisowa Jastrzębia Jazowa Joselewicza

K K.Karpa Kaczeńcowa Kamińskiego Kard.Karola Wojtyły Kasprowicza Klonowa Kochanowskiego Kolbego Kolejowa Konf.Barskich Konopnickiej Kopaczewskiego Kopernika Kopisto Kościelna Kościuszki Kotuli Kpt.E.Brydaka Kr.Augusta Kr.Kazimierza Krajobrazowa Krakowska Kraszewskiego Krośnieńska Krótka Krucza Krynicka Krzywoustego Krzyżanowskiego Ks.Guzego Ks.J.Stafieja Ks.Jałowego Ks.Jana Stączka Ks.Popiełuszki Ks.Sondeja (Doj.Staroniwa) Kujawska Kurpiowska Kustronia Kwiatkowskiego Kwietniowa

L Langiewicza Laurowa Legionów Lenartowicza Leska Leszczyńskiego Leszka Czarnego Leśna Letnia Lewakowskiego Lisa Kuli Litewska Lotników Lubelska Lwowska

Ł Łabędzia Ładna Łukasiewicza

M Magazynowa Makuszyńskiego Malczewskiego Małopolska Marszałkowska Matejki Matuszczaka Mazurska Mickiewicza Miedziana Miejska Mieszka I Migdałowa Mikołajczyka Miła Miłocińska Miodowa Mochnackiego Mokra Strona Moniuszki Morelowa Morgowa Myśliwska

N Nad Przyrwą Naruszewicza Niedzielskiego Niemierskiego Nizinna Nowowiejska

O Obr.Poczty Gdańskiej Obszar Kolei Odrzykońska Ofiar Katynia Okrzei Okulickiego Olbrachta Olchowa Orzeszkowej Osmeckiego

P Paderewskiego Panoramiczna Partyzantów Pck Pelczara Piastów Piękna Piłsudskiego Pl.Dworcowy Pl.Farny Pl.Kilińskiego Pl.Ofiar Getta Pl.Śreniawitów Pl.Św.Józefa Pl.Wolności Pleśniarowicza Pobożnego Podchorążych Podgórska Podkarpacka Podleśna Podmiejska Podpromie Podwisłocze Polna Połonińska Południowa Pomorska Poniatowskiego Pow.Listopadowych Pow.Styczniowych Pow.Śląskich Pow.Warszawy Pow.Wielkopolskich Poznańska Prof. L. Chmaja Promykowa Prusa Przemysłowa Przesmyk Przy Torze Przyjemna Ptasia Pułaskiego

R Raginisa Rataja Reformacka Reja Rejtana Reymonta Robotnicza Rodzinna Rubinowa Ruczajowa Rycerska Rymanowska Rynek Rzecha

S Sanocka Saska Seniora Siemieńskiego Siemiradzkiego Sikorskiego Skargi Skłodowskiej Skrajna Skubisza Słocińska Słodka Słowackiego Sokoła Solarza Spichlerzowa Spiechowicza Sportowa Spółdzielcza Spytka Ligęzy Staromiejska Staroniwska Starzyńskiego Staszica Stojałowskiego Stokowa Strażacka Strumykowa Strzelnicza Strzyżowska Styki Sucharskiego Syrokomli Szafranowa Szarotkowa Szarych Szeregów Szopena

Ś Śniadeckich Św.Huberta Św.Mikołaja Św.Rocha Świadka Świętojańska Świętokrzyska

T Targowa Torowa Towarnickiego Towarowa Trembeckiego Twardowskiego

U Ujejskiego Ułanów Unii Lubelskiej

W W.Pola W.Stanio Waniliowa Warneńczyka Warszawska Warzywna Wąsacza Wetlińska Wieniawskiego Wierzbowa Wiktora Wiosenna Wioślarska Wiśniowa Wita Stwosza Witkacego Witolda Wołyńska Wschodnia Wspólna Wyspiańskiego

Z Zaciszna Zagłoby Zakątkowa Załęska Zamknięta Zamkowa Zapolskiej Zawiszy Czarnego Zbyszewskiego Zelwerowicza Zenitowa Zielona Zimowit Zwierzyniecka Zwięczycka Zygmuntowska

Ż Żeglarska Żelazna Żeromskiego Żołnierzy Września Żółkiewskiego

A || B || C || D || E || F || G || H || I || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || Ś || T || U || W || Z || Ż