MPGK-Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że harmonogram wywozu odpadów od sierpnia 2020r. zamieszczony jest poniżej

Prosimy bardzo o zapoznanie się z przekazanymi nowymi harmonogramami odbioru odpadów.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Dyspozytorzy tel.: 17 8613031, 17 8613032
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8613036
FBSERWIS Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8634518

 


 

Jak odczytać dzień odbioru odpadów!

  1. W spisie alfabetycznym odnajdujemy interesującą nas ulicę
  2. Wybieramy jej nazwę - poprzez najechanie kursorem na nazwę ulicy
  3. Klikając w nazwę ulicy - otwiera się harmonogram wywozu dla wybranej ulicy

Ulice obsługiwane przez firmę FBSERWIS nie są zawarte w tym spisie. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy FBSERWIS lub sprawdzeniem harmonogramów na stronie FBSERWIS
Przekierownie do strony FBSERWIS

A || B || C || D || F || G || H || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || Ś || T || U || W || Z || Ż

 

Lista Ulic

3-Go Maja 8-Go Marca

A Al.Niepodległości Al.Wyzwolenia Architektów Asnyka

B B.Chrobrego Baczyńskiego Baldachówka Baligrodzka Batorego Bernackiego Bernardyńska Biecka Bieszczadzka Boh.Westerplatte Bohaterów Bożnicza Broniewskiego Brzozowska Bulwarowa

C Cegielniana Chodkiewicza Chrzanowskiej Cicha Czackiego Czecha

Ć Ćwiklińskiej

D Dąbrowskiego Dąbrówki Dekerta Dębowa Długosza Dominikańska Dukielska Dunikowskiego Dynowska

F Fircowskiego Forsycji Fredry

G Gałęzowskiego Gen.St.Maczka Grabskiego Graniczna Grodzisko Gromskiego Grottgera Grunwaldzka

H Hanasiewicza Hetmańska Hoffmanowej Hr.A.Potockiego Husarska

I Iwonicka

J Jabłońskiego Jagiellońska Jana III Sobieskiego Jana Pawła II Jarowa Jazowa Joselewicza

K K.Karpa Kaczeńcowa Kard.Karola Wojtyły Klonowa Kochanowskiego Kolbego Kolejowa Kolorowa Konarskiego Konopnickiej Kopernika Korczaka Korczyńska Kosynierów Kościelna Kościuszki Kotuli Kpt.E.Brydaka Kr.Augusta Kr.Kazimierza Krajobrazowa Krakowska 1,3/A,5/A,7/A,8,10,12,14 Krakusa Kraszewskiego Kreczmera Krogulskiego Krośnieńska Krynicka Krzywoustego Krzyżanowskiego Ks.D.Sulikowskiego Ks.Jałowego Ks.Sondeja (Doj.Staroniwa) Kujawska Kurpiowska Kwiatkowskiego

L Langiewicza Legionów Lenartowicza Leska Leszczyńskiego Leszka Czarnego Lewakowskiego Lisa Kuli Litewska Lubelska Lwowska

Ł Łączna

M Makuszyńskiego Malczewskiego Małopolska Marcina Filipa Marszałkowska Marusarzówny Matejki Matuszczaka Mazurska Mickiewicza Mikołajczyka Miła Miłocińska Mochnackiego Morgowa

N Naruszewicza Nazimka Niecia Nowosądecka Nowowiejska

O Obr.Poczty Gdańskiej Odrzykońska Ofiar Katynia Okrzei Okulickiego Olbrachta Orzeszkowej Osmeckiego Ossolińskich

P Paderewskiego Panoramiczna Pck Piastów Pigonia Piłsudskiego Pl.Kilińskiego Pl.Ofiar Getta Pl.Śreniawitów Pl.Wolności Plenerowa Pleśniarowicza Podchorążych Podgórska Podhalańska Podkarpacka Podmiejska Podpromie Podwisłocze Polna Poniatowskiego Pow.Listopadowych Pow.Warszawy Prof. L. Chmaja Prymasa 1000-Lecia Przesmyk Pułaskiego

R Raginisa Rataja 1A,1D,1H,1I,14,14A i B,35,37,39,41,43,45 Reformacka Rejtana Roderyka Alsa Różana Rycerska Rymanowska

S Senatorska Siemieńskiego Siemiradzkiego Sienkiewicza Sienna Sikorskiego Skargi Skłodowskiej Słoneczna Słowackiego Sokoła Solarza Solidarności Solińska Spiechowicza Sportowa Spytka Ligęzy Starzyńskiego Staszica Stojałowskiego Strażacka Strzelnicza Strzyżowska Sympatyczna Szarych Szeregów Szkolna Szopena Szpitalna Szwoleżerów

Ś Ślusarczyka Śniadeckich Św.Jana Z Dukli Św.Kingi Św.Michała Archanioła Św.Mikołaja Św.Rocha

T Targowa Towarnickiego Twardowskiego

U Unii Lubelskiej Urocza

W W.Pola Warszawska Widokowa Wieniawskiego Wierzynka Wita Stwosza Witkacego Wołyńska Wspólna Wyspiańskiego

Z Zabłocie Zaciszna Zagłoby Zakładowa Załęska Zamknięta Zamkowa Zawiszy Czarnego Zbyszewskiego Zelwerowicza Zwięczycka Zygmuntowska

Ż Żeromskiego Żmigrodzka Żwirki I Wigury

A || B || C || D || F || G || H || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || Ś || T || U || W || Z || Ż