SELEKTYWNA ZBIÓRKA ODPADÓW KOMUNALNYCH

Szanowny Właścicielu nieruchomości niezamieszkałej na której powstają odpady komunalne w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, przypomina się, iż zgodnie z Ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, Rozporządzeniem Ministra Środowiska w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów, Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasto Rzeszów, obowiązują zasady selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Przy zadeklarowaniu selektywnego zbierania odpadów, odpady segreguje się na następujące frakcje: METALE I TWORZYWA SZTUCZNE, PAPIER, SZKŁO, ODPADY „BIO”, ODPADY KOMUNALNE „NIEPODLEGAJĄCE SEGREGACJI”. Szczegóły segregacji na stronie: www.bip.erzeszow.pl / System Gospodarowania Odpadami Komunalnymi / Akty prawne związane z gospodarka odpadami komunalnymi

 


MPGK-Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że harmonogram wywozu odpadów na rok 2022 dla firm, które zawarły indywidualne umowy zamieszczony jest poniżej

Prosimy bardzo o zapoznanie się z przekazanymi nowymi harmonogramami odbioru odpadów.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny:
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Dyspozytorzy tel.: 17 8613031, 17 8613032
MPGK-Rzeszów Sp.z o.o. Biuro Obsługi Klienta tel.: 17 8613036

 


 

Jak odczytać dzień odbioru odpadów!

  1. W spisie alfabetycznym odnajdujemy interesującą nas ulicę
  2. Wybieramy jej nazwę - poprzez najechanie kursorem na nazwę ulicy
  3. Klikając w nazwę ulicy - otwiera się harmonogram wywozu dla wybranej ulicy
  4. Harmonogram dla danej ulicy może składać z kilku stron.

Pierwsza strona harmonogramu wywozu odpadów dla danej ulicy zawiera informację dla posesji, które są najczęściej obsługiwane. Pozostałe strony są to wyjątki. Należy przeglądnąć wszystkie harmonogramy dla danej ulicy. Jeżeli w harmonogramie nie ma wymienionego Państwa numeru obowiązuje wtedy harmonogram ze strony pierwszej. W pozostałych przypadkach obowiązuje harmonogram wywozu zgodnie ze stroną z numerem posesji.

A || B || C || D || E || F || G || H || I || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || Ś || T || U || W || Z || Ż

 

Lista Ulic

3-Go Maja 8-Go Marca 9 Dywizji Piechoty

A A. i Z.Chłapowskich Akacjowa Al.Armii Krajowej Al.Pod Kasztanami Al.Witosa Al.Wyzwolenia Al.Żołnierzy I Armii Wp Alternatywy Anny Jagiellonki Architektów Aroniowa Asnyka

B B.Chrobrego B.Żeleńskiego Baczyńskiego Bajeczna Baldachówka Bałtycka Bałuckiego Bardowskiego Batalionów Chłopskich Batorego Bażantowa Bernardyńska Beskidzka Betleja Białogórska Biesiadna Bieszczadzka Bł.Karoliny Bohaterów Borowa Bożnicza Broniewskiego Budziwojska Bulwarowa

C Chełmońskiego Chłopickiego Chocimska Chodkiewicza Chrzanowskiej Ciasna Cicha Cienista Cieplińskiego Ciepłownicza Cytadeli Warszawskiej Czajkowskiego Czecha Czołgistów

D Dąbrowskiego Dąbrówki Dekerta Dołowa Dominikańska Dukielska Dunikowskiego Dymnickiego

E E.Plater Energetyczna

F Fabryczna Fredry

G Gałęzowskiego Gen.St.Maczka Geodetów Gliwy Głowackiego Gołębia Gościnna Goździkowa Grabskiego Graniczna Grottgera Grunwaldzka

H Hanasiewicza Handlowa Herbowa Hetmańska Hoffmanowej Hr.A.Potockiego Hr.Tarnowskiej Hutników

I Instalatorów Iwonicka

J Jabłońskiego Jachowicza Jagiellońska Jagiełły Jana Iii Sobieskiego Jana Pawła Ii Jana Robaka Jarowa Jaspisowa Jastrzębia Jazowa Joselewicza

K K.Karpa Kaczeńcowa Kamińskiego Kard.Karola Wojtyły Kasprowicza Kępa Klonowa Kochanowskiego Kolbego Kolejowa Konf.Barskich Konopnickiej Kopaczewskiego Kopernika Kopisto Kościelna Kościuszki Kotuli Kpt.E.Brydaka Kr.Augusta Kr.Kazimierza Krajobrazowa Krakowska Kraszewskiego Kręta Krośnieńska Krótka Krucza Krynicka Krzywoustego Krzyżanowskiego Ks.Guzego Ks.J.Stafieja Ks.Jałowego Ks.Jana Stączka Ks.Sondeja Kujawska Kurpiowska Kustronia Kwiatkowskiego Kwietniowa

L Langiewicza Laurowa Legionów Lenartowicza Leska Leszczyńskiego Leszka Czarnego Leśna Letnia Lewakowskiego Lisa Kuli Litewska Lubelska Lwowska

Ł Łabędzia Ładna Łukasiewicza

M Magazynowa Makuszyńskiego Malczewskiego Małopolska Marszałkowska Marusarzówny Matejki Matuszczaka Mazurska Mickiewicza Mieszka I Migdałowa Mikołajczyka Miła Miłocińska Miodowa Mochnackiego Moniuszki Morelowa Morgowa Myśliwska

N Nad Przyrwą Naruszewicza Niedzielskiego Niemierskiego Nizinna Nowowiejska

O Obr.Poczty Gdańskiej Obszar Kolei Odrzykońska Ofiar Katynia Okrzei Okulickiego Olbrachta Olchowa Orla Orzeszkowej Osmeckiego

P Paderewskiego Panoramiczna Partyzantów Pck Pelczara Piastów Piękna Piłsudskiego Pl.Dworcowy Pl.Farny Pl.Kilińskiego Pl.Ofiar Getta Pl.Śreniawitów Pl.Św.Józefa Pl.Wolności Pleśniarowicza Pobożnego Podchorążych Podgórska Podkarpacka Podleśna Podmiejska Podpromie Podwisłocze Pogwizdowska Polna Połonińska Południowa Pomorska Poniatowskiego Porąbki Pow.Listopadowych Pow.Styczniowych Pow.Śląskich Pow.Warszawy Pow.Wielkopolskich Prof. L. Chmaja Promykowa Prusa Przemysłowa Przesmyk Przy Torze Przyjemna Ptasia Pułaskiego

R Raginisa Rataja Reformacka Reja Rejtana Reymonta Robotnicza Rodzinna Rubinowa Ruczajowa Rycerska Rymanowska Rynek Rzecha

S Sanocka Saska Senatorska Siemieńskiego Siemiradzkiego Sienna Sikorskiego Skargi Skłodowskiej Skrajna Skubisza Słocińska Słodka Słowackiego Sokoła Solarza Spichlerzowa Spiechowicza Sportowa Spytka Ligęzy Staromiejska Starzyńskiego Staszica Stojałowskiego Stokowa Storczykowa Strażacka Strumykowa Strzelnicza Strzyżowska Styki Sucharskiego Syrokomli Szarotkowa Szarych Szeregów Szmaragdowa Szopena Szpitalna

Ś Śniadeckich Św.Huberta Św.Mikołaja Św.Rocha Św.Walentego Świętojańska Świętokrzyska

T Tadeusza Nalepy Targowa Tarnopolska Torowa Towarnickiego Towarowa Trembeckiego Turkusowa Twardowskiego

U Ujejskiego Ułanów Unii Lubelskiej

W W.Pola W.Stanio Waniliowa Warneńczyka Warszawska Warzywna Wąsacza Wetlińska Wieniawskiego Wierzbowa Wiktora Wiosenna Wioślarska Wiśniowa Wita Stwosza Witkacego Witolda Wołyńska Wschodnia Wspólna Wyspiańskiego

Z Zaciszna Zagłoby Zakątkowa Załęska Zamknięta Zamkowa Zapolskiej Zawiszy Czarnego Zbyszewskiego Zelwerowicza Zenitowa Zielona Zimowit Zwierzyniecka Zwięczycka Zygmunta I Starego Zygmuntowska

Ż Żeglarska Żelazna Żeromskiego Żołnierzy Września Żółkiewskiego

A || B || C || D || E || F || G || H || I || J || K || L || Ł || M || N || O || P || R || S || Ś || T || U || W || Z || Ż